להצעת מחיר ולייעוץ מקצועי צור קשר ונשוב אליך בהקדם

ZERENA 5/7/9

מכשירי השמיעה Zerena מציעים לך את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם, אשר תיתן לך את המענה האופטימלי לצרכיך והעדפותיך השמיעתיים במצבי ההאזנה המאתגרים ביותר. המאפייניםהדינאמיים החדישים של מכשירי ה- Zerena ישפרו לך את הבנת הדיבור באופן משמעותי.

תיאור המכשיר

DAC™ (Dynamic Amplification Control™)

שמתי לב שיש חלקים של הדיבור שאני שומע ויש חלקים חלשים יותר, שאני פשוט לא מצליח לשמוע. מערכת DAC דואגת שלא אפספס אף חלק של הדיבור, היא מגבירה גם את החלקים החזקים יותר של הדיבור, אבל נותנת תשומת לב מיוחדת לחלקים החלשים של הדיבור. כך אני יכול לשמוע הכל ולא להיות עסוק בניחושים….

DNM™ (Binaural Dynamic Noise Management™)

לפעמים אני מתבלבל מאוד כשהרעש מגיע בכל פעם מכיוון אחר ובו זמנית מכיוונים שונים. אני רוצה להיות מחובר כל זמן ולהבין את השיחה גם כשרעשים שונים צצים מכיוונים שונים באופן לא צפוי. מערכת ה- DNM™ נמצאת כל הזמן עם היד על דופק, ומחפשת כל הזמן שינויים בסביבה מכל הכיוונים. לא משנה מאיפה הרעש מגיע, מהצדדים, מאחור או מלפנים, המערכת תמיד מוכנה ומזומנה לתפוס את הרעש ולהנמיך אותו, כדי שאוכל לשמוע ולהבין את מה שאומרים לי.

 Tinnitus SoundSupport

טנטון, או רעשים וצפצופים באוזניים, הוא לעיתים בעיה נלווית לירידה בשמיעה ולפעמים הוא יכול להיות הבעיה העיקרית. הגברה באמצעות מכשירי שמיעה הינה צעד יעיל ראשון לטיפול בטנטון. מכשירי השמיעה Zerena לא מטפלים רק בבעיית השמיעה. הם מכילים גם 6 סוגים של צלילים מרגיעים לטיפול בטנטון, כאשר הגברה לבדה אינה מספקת.

להצעת מחיר ולייעוץ מקצועי צור קשר ונשוב אליך בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן