להצעת מחיר ולייעוץ מקצועי צור קשר ונשוב אליך בהקדם

סוללות למכשירי שמיעה

עוד משנות ה- 90, מכשירי שמיעה ושתלים קוכליארים יצרו מהפכה של ממש, כשאפשרו לאנשים הסובלים מלקות או אובדן שמיעה לפתע לשמוע טוב יותר וכך למעשה לתקשר עם הסביבה ולהרגיש חלק מהחברה. כלל מכשירי השמיעה כיום פועלים על סוללות, אשר איכותן ואופן השימוש בהן משפיעים על אורך החיים שלהן ואף על איכות השמיעה של המשתמש. יש להתאים את הסוללה למכשיר השמיעה. מכשיר ובו מותקנת סוללה שאינה מתאימה לא יעבוד כראוי. 

חשוב לדעת – מהם הגורמים השונים המשפיעים על אורך חיי הסוללה / בטריות למכשיר שמיעה?

  • איכותן של הסוללות – חשוב מאד לרכוש מכשיר שמיעה איכותי שיספק תוצאות טובות למשתמש. לא פחות חשוב, לרכוש גם סוללות ברמה גבוהה ושל יצרניות מובילות בתחום, אשר יאפשרו למכשיר לפעול בצורה חלקה ויציבה לאורך זמן, ללא עיוותים או ניתוקים, מה שבהכרח יתרום לשביעות רצון כללית מהשימוש במכשירי השמיעה. סוללות זולות במיוחד שלא נקנו מגורם מוכר ומקצועי כמו מכון שמיעה מוסמך למשל, יפגעו באיכות השמיעה שלכם ואף בפעילות המכשיר עצמו. 
  • אופן השימוש – שינוי תכניות במכשיר השמיעה לעתים תכופות וכן שימוש בעזרי שמיעה שונים כמו ה FM, יגרמו לסוללות להיגמר מהר יותר. 
  • עוצמת ההגברה במכשיר – ניתן לשנות את רמת עוצמת השמיעה בהתאם לצרכיו האישיים של המשתמש ודי בקלות. עם זאת, חשוב לדעת כי ככל שעוצמת השמע תהיה גבוהה יותר, כך הסוללה עשויה להיגמר מהר יותר, מכיוון שהמכשיר “מתאמץ” יותר. 
  • רעשי רקע סביבתיים – מכשיר השמיעה לא רק מספק את היכולת לשמוע צלילים, אלא הוא גם פועל להדגשת דיבור על רקע רעש עד כמה שניתן, על מנת שהצליל שיישמע יהיה כמה שיותר נקי וברור. ככל שהחשיפה לרעשי רקע סביבתיים תהיה גדולה יותר, כך המכשיר יתאמץ יותר בפעולות עיבוד צלילי הסביבה ויצרוך יותר זרם מהסוללה.
  • קישוריות – מכשירי שמיעה חדישים בעלי יכולת להתחבר בבלוטות’ ישירות לטלפון הנייד ולאפליקציה יצרכו יותר זרם בזמן השימוש, על כן מומלץ להתייעץ עם קלינאי התקשורת שמבצע את ההתאמה של מכשירי השמיעה לגבי גודל הסוללה בהתאם לשימוש הצפוי בבלוטות’.

סוגי סוללות

  • סוללות למכשירי שמיעה גודל 10 – מתאימות למכשירי שמיעה הנסתרים בתוך תעלת האוזן (CIC) וכן לחלק ממכשירי השמיעה המיקרו-זעירים הממוקמים מאחורי האוזן. זהו הגודל הקטן ביותר מבין הסוללות למכשירי שמיעה ואורך חייהן נע בין 3 ימים ל- 5 ימים. בחבילה אחת יש 6 סוללות. 
  • סוללות למכשירי שמיעה גודל 312 בטריות 312 מתאימות למכשירי שמיעה הנסתרים בתוך תעלת האוזן (ITC) וכן לחלק גדול ממכשירי השמיעה המיקרו-זעירים הממוקמים מאחורי האוזן. אורך חייהן נע בין 4 ימים ל- 7 ימים. בחבילה אחת יש 6 סוללות. 
  •  סוללות למכשיר שמיעה גודל 13 מספיקות לכ-7 עד 10 ימים. בחבילה אחת יש 6 סוללות. 
  • סוללות מספר 675 – מתאימות למכשירי שמיעה גדולים וחזקים במיוחד, הממוקמים מאחורי האוזן. אורך חיי הסוללה נע בין 10 ימין ל 14
  • סוללות המיועדות במיוחד לשתל קוכליארי/שתל שבלול -P675 . 

איפה קונים סוללות למכשיר שמיעה?

במכון אודיופוקוס קרית אונו, ניתן למצוא את כל סוגי הסוללות / בטריות מהחברות הטובות ביותר, המתאימות לכלל מכשירי השמיעה. אצלנו ניתן לרכוש סוללות איכותיות אשר משך חייהן ארוך במיוחד ואשר מאפשרות פעולה יציבה של מכשירי השמיעה שברשותכם, כדי לאפשר למשתמש את איכות השמע הטובה ביותר. 

בנוסף, אנו מציעים מגוון רחב של מכשירי שמיעה העומדים בתקנים המחמירים ביותר. אנו מבצעים במכון בדיקות שמיעה יסודיות, מקיפות ומקצועיות על ידי קלינאי תקשורת מוסמך בלבד, אשר באמצעותן ניתן לאתר ליקויי שמיעה שונים ולהתאים עבורכם מכשיר שמיעה לפי צרכיכם האישיים.

להצעת מחיר ולייעוץ מקצועי צור קשר ונשוב אליך בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן