מכשיר שמיעה שמתחבר לאייפון

המון גורמים יכולים להוות סיבה לירידה בשמיעה. הדבר איננו נגרם אך ורק מתולדה אלא כתוצאה של גורמים נוספים דוגמת חשיפה לרעש, תאונות, וכמובן גורם מצער אך נפוץ – חשיפה לפיצוצים ורעשי מלחמה.

על אף הגורמים הנסיבתיים לירידה בשמיעה, עדיין ישנן נסיבות יותר ‘שגרתיות’ לירידה בשמיעה דוגמת פגם מולד, תורשה או זקנה.

אובדן שמיעה חלקי או מלא הוא שינוי דרסטי באיכות החיים של המטופל. לכל פלח אוכלוסייה שהוא בין אם צעירים או מבוגרים יש הפסדים עצומים בעצם הירידה בשמיעה. ילדים נמנעים מחווית משמעותיות חברתיות ולימודיות. מבוגרים אינם מסוגלים לתפקד בסביבתם בין אם זה במקום עבודה ובין אם בקהילתם. הדבר גורם לביטחון עצמי ירוד, התבודדות, ותחושת דכדוך עצומה.

אז מה קורה כאשר אנחנו נחשפים לפריצת דרך ענקית בתחום מכשירי השמיעה?
אנחנו נחשפים לאחרונה למכשיר שמיעה חדש ומזערי אשר יכול להתחבר למכשיר האייפון שלנו. מדובר בפריצת דרך חדשנית וייחודית אשר יכולה לאפשר שילוב של טיפול בירידה בשמיעה עם התקדמות הטכנולוגיה אליה אנו חשופים היום בעולם המערבי.

הרכיב המקשר בין מכשיר השמיעה לאייפון הוא רכיב בלוטות’ המתחבר לסמאטרפונים תומכים דוגמת אייפון. טכנולוגיה זו מאפשרת ללקויי שמיעה מכל הגילאים להישאר מעודכנים ומחוברים לעולם המדיה והטכנולוגיה וכן לתקשר ולהשאר פעילים ומעודכנים חברתית. היתרונות רבים, ניתן לקיים שיחות טלפון המוזרמות ישירות אל מכשירי השמיעה ללא כל אביזר חיצוני  נוסף, צפיה בסרטים מהאייפון, האזנה למוזיקה, שליטה מהאייפון בפרמטרים של מכשירי השמיעה באמצעות אפליקציה יעודית ועוד..  

לסיכום
אודיופוקוס ק.אונו הינה חברה שמתחדשת ופועלת כל הזמן להביא ללקוחותינו פתרונות טכנולוגיים עדכניים לשיקום שמיעה הקיימים בשוק. אין ספק כי התקדמות הטכנולוגיה במקום החשוב ביותר – הרפואה – היא בראש סדר העדיפויות.  אנחנו עדים להתפתחויות מרעישות לרבות מכשיר שמיעה לאייפון וניתן להאמין כי התחום ימשיך להתפתח ולצמוח עד לידי שכלולים נוספים בתחום גם בעתיד.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן