מכשירי שמיעה מומלצים 

כולנו זקוקים לשמיעה טובה על מנת לקיים תקשורת עם הסביבה וכשמדובר בילדים חשיבותה של שמיעה מיטבית היא עצומה. הילדים זקוקים למערכות יחסים קרובות ועשירות בכדי לפתח מיומנויות חברתיות, רגשיות וקוגניטיביות, ולצורך כך הם זקוקים לזמינות כמה שיותר גבוהה של כל חמשת החושים שלהם. בקרב רובם המכריע של הילדים, אין צורך לעשות דבר מלבד להעמיד מולם את הגירויים הנדרשים להתפתחות זו, אך במקרים בהם קיימת פגיעה באחד החושים הללו, ובמיוחד בחוש השמיעה, ישנה חשיבות רבה בשיקום השמיעה לצורך הבטחת התפתחות תקינה ואת זה ניתן לבצע באמצעות מגוון של מכשירי שמיעה מומלצים. 

מה ייחודי במכשירי שמיעה לילדים? 

ובכן, מעבר להתאמה מבנית של המכשיר לתעלת האוזן של הילד, מכשירי שמיעה מומלצים לילדים חייבים גם להתאים לאורח החיים שלהם. ילדים שוהים בדרך כלל בסביבה רועשת יותר ודינמית יותר מאשר המבוגר הטיפוסי ועל כן נדרשים למערכת שמע שיודעת לסנן את הרעשים הללו ולמקד את השמע בצורה כזאת, שתושג הקשבה מלאה לאותות החשובים באמת. אחת מהחברות שהצליחו לבסס לעצמן מוניטין עולמי בתחום זה היא חברת Phonak, שפיתחה את סדרת מכשירי השמיעה SKY לילדים. המדובר במכשירים מתקדמים מאוד שמבטיחים צליל נקי ועשיר גם בסביבה רועשת ודינמית בה נמצא הילד. 

זאת ועוד, מכשירי השמיעה מסדרת SKY מגיעים עם ממשק בלוטות’ המאפשר חיבור של מכשיר השמיעה עם הטלפון החכם וחיבור עם עוד שלל מכשירים תומכי בלוטות’, בכדי לאפשר לילד ליהנות משמיעה חדה וברורה של מוסיקה, תכניות טלוויזיה, תכני דיבור ועוד. בניגוד למכשירי שמיעה רבים, מכשירי שמיעה מומלצים לילדים מגיעים גם עם סוללה נטענת ובמקרה של SKY, מדובר עם סוללה חזקה במיוחד שמאפשרת יום שימוש מלא, טעינה אחת מספיקה ל- 24 שעות. 

מכשיר מותאם לילדים 

מכשירי שמיעה מומלצים לילדים הם מסדרת Sky , סדרת מכשירי שמיעה שפותחה ועוצבה במיוחד בהתאם לצרכים הייחודיים של ילדים עם לקות קלה עד עמוקה בשמיעה. מכשירי שמיעה מומלצים לילדים מגיעים גם במגוון של גוונים ועיצובים. 

בחברת אודיופוקוס קרית אונו תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים לשיקום השמיעה, ובכלל זה גם מכשירי שמיעה מומלצים לילדים מסדרת SKY של חברת Phonak. צוות המומחים של אודיופוקוס קרית אונו ילווה אתכם לאורך תהליך התאמת המכשיר לילד, החל מביצוע בדיקות שמיעה, דרך התאמה בידי קלינאי/ת תקשורת, בחירת המכשיר והזמנתו, וכן מעקב אחר ההסתגלות למכשיר. לסדרת המכשירים המומלצים לילדים של Phonak יש בוודאי את התשובה בשביל ילדכם! 

אם אתם זקוקים למידע נוסף או לתשובות נוספות לפני קבלת החלטה, נשמח לשמוע מכם עוד היום בטלפון 03-7360685.

 

 
סגירת תפריט
דילוג לתוכן