בעיות שמיעה הן עניין נפוץ הרבה יותר מכפי שחושבים. הן יכולות להיות מולדות או להופיע עם השנים, לעיתים כחלק מהשינויים הקשורים לגיל. הן מופיעות אצל פעוטות, ילדים, מתבגרים, מבוגרים וגם קשישים, בדרגות חומרה שונות. לשמחתנו ישנם כיום לא מעט פתרונות המסייעים לסובלים מבעיות שמיעה, וביניהם גם אפשרות למכשירי שמיעה קטנים ואסטתיים.

פתרון ליום יום

בעיות שמיעה משפיעות לא מעט על ההתנהלות בחיי היום יום ועשויות לגרום לקשיים של ממש בתקשורת עם הסביבה. מעבר לכך, ובעיקר בגילאים המבוגרים יותר, הן עלולות להשפיע גם על הביטחון עצמי ועל מצב הרוח. לעיתים, אנשים הזקוקים למכשירי שמיעה נמנעים מלהשתמש בהם שכן הם נתפסים בעיניהם כגדולים ובולטים מאוד לעין, והם מעדיפים להמשיך ולסבול מבעיות השמיעה ולו כדי שלא “להיתפס” כשהם עם מכשיר שמיעה הצמוד לאוזנם.

לשמוע את החיים

כדאי לדעת שמכשירי השמיעה של היום הם מכשירים קומפקטיים מאד שכמעט ואינם נראים לעין וכמעט ואינם מורגשים. הם משפרים משמעותית את יכולת השמיעה ומאפשרים למשתמשים בהם ליהנות מאיכות חיים הרבה יותר גבוהה. ההסתגלות למכשירים כיום פשוטה יותר מבעבר, וניתן בעזרתם לשמוע את הדיבור גם בסביבות מורכבות מבחינה שמיעתית, כמו מסעדה, הרצאה ופעילות במועדון.

בנוסף, בזכות יכולת הזרמת מדיה (קישוריות) הקיימת במכשירים המתקדמים, ניתן להיעזר במכשיר שמיעה לטלוויזיה, שמאפשר להנות משמיעת הנאמר בטלוויזיה ובמקביל לא “מנתק” את המאזין מהסביבה.

המכשירים כיום איכותיים מאד, מתבססים על פיתוחים של השנים האחרונות וגם משתלבים באופן מושלם עם המראה הכללי. הם מתאימים לילדים וגם למבוגרים ומאפשרים להם לעסוק בכל פעילות שהם רוצים ולחוות את העולם בדומה לאנשים בעלי שמיעה תקינה.

אם אתם או הילדים שלכם סובלים מבעיות שמיעה ומחפשים מכשירי שמיעה קומפקטיים וגם איכותיים- מכון אודיופוקוס קרית אונו הוא הכתובת הנכונה עבורכם! המכון מציע לכם מגוון רחב של מכשירי שמיעה למבוגרים וגם לילדים, המיוצרים על ידי מיטב החברות בתחום. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-7360685.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן