מכון “אודיופוקס קרית אונו” מספק שירות תיקונים למכשירי שמיעה מכל הסוגים של היצרנים איתם אנו עובדים, באמצעות מעבדת תיקונים הפעילה בהתאם לשעות פתיחת המכון. השירות מסופק במהירות, במקצועיות ויעילות, ומעניק כיסוי לכלל המכשירים המוצעים לשימוש.

באילו מכשירים ניתן לקבל שירות תיקונים במעבדה?

מעבדת מכון “אודיופוקס קרית אונו” מעניקה שירותי תיקונים לכלל מכשירי השמיעה הנמכרים במכון לרבות:
BTE – מכשירים המורכבים מאחורי האוזן,

Receiver In the Canal / Receiver In the Ear – RIC/RIE – מכשירים המורכבים מאחורי האוזן, כאשר הרמקול נמצא בתוך תעלת האוזן,

In The Canal – ITC – מכשיר שמיעה, הממוקם בתעלת האוזן.

כמו כן, המכון מתמחה בתיקון מכשירי שמיעה מטעם היצרניות הבאות: ReSound, Starkey, Bernafon, PHONAK, ומכשירים המתממשקים למכשירי אייפון או אנדרואיד. כמו כן, ניתן לקבל במקום שירות עבור אביזרי שמיעה בצורות שונות כגון: סטרימר, שלטים, דיבוריות ועוד.

מתי מומלץ לפנות לתיקון מכשיר שמיעה?

את מכשיר השמיעה יש להכניס לתיקון, כאשר חל שינוי באיכות השמיעה, בין אם מורגשת ירידה ברמת השמיעה, שוני בעוצמת הקול המופק ממכשיר השמיעה, או שחל שינוי או חוסר איזון באיכות השמיעה במכשיר, כאשר נשמעים צפצופים, או שקיימות הפסקות בפעולת המכשיר, ו/או בעיות בכפתורי השליטה החיצוניים, המווסתים את הגברת הקול. כמו כן, מומלץ לבדוק את המכשיר לאחר דלקות באוזן אשר מפרישות שעווה רבה אל האזור בו מותקן המכשיר, וכאשר נוצר מצב של סתימת אחד הפילטרים.

כיצד מתבצע התיקון במכשירי שמיעה?

שירות תיקון מכשירי ואביזרי שמיעה, מבוצע באמצעות תוכנת מחשב, אשר משדרת צלילים בתדרים שונים ובודקת את הפלט המתקבל מהמכשיר. במידה וקיימת סטייה בתוצאה, מתבצע תיקון, על פי הוראות היצרן.

אילו תיקונים מבצעת המעבדה?

המעבדה מבצעת תיקוני עוצמת קול והחלפת חלפים לרבות, כיוונון מחדש של המכשיר, החלפת סוללה, ניקוי או החלפת פילטרים, החלפת כפתורי שליטה חיצוניים, החלפת חוטי שליפה, החלפת רמקול/מיקרופון, תיקוני מבנים מותאמים אישית, טיפול בבעיות במערכת נטרול הרעשים ועוד.

שיטת תיקון זאת מבטיחה רמת דיוק ואמינות גבוהה במיוחד, ומאפשרת לקצר את משך זמן התיקון, ולבצע השמשה של המכשיר באופן מיטבי ומקצועי. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר או להתקשר אלינו – 03-7360685

 
סגירת תפריט
דילוג לתוכן